cheap https://cheapreplicawatch.net hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off cheapreplicawatcheshere.com. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality fake watches forum guard. all reddit fakekonstantinchaykin.com incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best https://fakerichardmille.com can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark replica rolex. delicate hobby is most likely the essential cost of exact fake rolex. up to 40% off discount are provided here for first class fake rolex. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://fakewatcherolex.net/ is one of them. affronding the diverse wants of comsumers, reddit fakewatches.icu would certainly do their utmost.

Briketų gamyba

Briketų gamyba

 • Image

 •  Tik dabar 1 tonos briketų kaina 400 € su 9% PVM (fiziniams vartotojams).

  Briketus reikia pasiimti patiems. Paskubėkite kiekis ribotas!

   

  UAB ,,Baldai Jums“ gaminamų briketų išskirtinumai:

  Briketai pagaminti tik iš beržo ir ąžuolo medienos, todėl pasižymi:

  •     Dideliu kaitrumu – (3,5 karto kaitresni už beržines malkas);
  •     Sauso kuro viršutinis izochorinis šiluminingumas kJ/Kg – 19450;
  •     Sauso kuro apatinis izobarinis šiluminingumas kJ/Kg – 18100;
  •     Drėgno kuro apatinis šiluminingumas kJ/Kg – 16620;
  •     Neturi dervų, todėl neužkemša kamino (retai reikia valyti).
  •     Mažas peleningumas- 0.4 proc. (sudeginus 100kg, lieka tik 0,4 kg pelenų)
  •     Drėgmė tik 7,2 proc. (  natūraliai džiovintų malkų  drėgnumas 14-16proc.).

  Šiuos teiginius galime pagrįsti turimais laboratoriniais tyrimais atliktais 2016 03 14.

  Skaitykite toliau, kodėl geriau briketai nei malkos.

  Daugelis iš mūsų perkame mums pasiūlytas  pigesnes malkas, net nesusimąstydami kiek tos malkos žiemą sušildys mūsų namus.

  AR ŽINOTE, KAD?

  Efektyviam  kūrenimui  tinka tik  sausa mediena.  Jeigu perkate šlapias malkas, jums reikės ją džiovinti. Džiovinamos malkos turės būti  apsaugotos nuo lietaus ir ventiliuojamose patalpose.  Taip išdžiovintų malkų drėgnumas sieks apie 20 procentų, o džiovinimas truks  maždaug 18-24 mėnesius.  Ir tik tokios malkos gerai degs ir  bus pasiekiamas puikus šiluminis efektas. Ir tik kūrenant  sausomis malkomis neišsiskirs smala  ir vandens garai, neužterš degimo kameros ir dūmtraukių.  Ir tai dar ne viskas ką jums reikia žinoti apie malkas.

  Malkų kaitrumo grupės

  Pagal kaitrumą (kaloringumą) malkos skirstomos į  tris kaitrumo grupes. Kaloringumas – tai fizikinis dydis, nurodantis kokį energijos (šilumos) kiekį išskirs tam tikras sudegintų malkų kiekis. Atkreipkite dėmesį, kad įvairios medienos tankis skirtingai veikia kuro šiluminę vertę. Palyginimui keletas  tankio charakteristikų: lapuočių mediena (400-500 kg/m3), tuo tarpu spygliuočių mediena (250-320 kg/m3). Medienos svorį padauginę iš kaloringumo – 4510 kcal/kg, nesunkiai pasiskaičiuosite, kiek kilokalorijų perkate, pirkdami vienokias ar kitokias malkas ir kokia 1000 kcal kaina.

  Kaitrumo grupė Skersmuo (cm) Kaloringumas (kcal) Išskiriama šiluma (KW)
  I gr. labai kaitrios – ąžuolinės, beržinės 6 – 50 2250 – 2500 2,65 – 2,93
  II gr. kaitrios – uosinės, juodalksnio, pušies. 6 – 50 1800 – 1900 2,15 – 2,21
  III gr. vidutinio kaitrumo – eglinės. 6 – 50 1500 – 1700 1,87 – 2,10

  Neužmirškite, kad realus išskiriamos šilumos kiekis labai priklauso dar ir nuo malkų drėgnumo.

  Alternatyvus kuras

  Priimta mąstyti, jog šildyti namus galima dviem kietojo kuro tipais – malkomis bei anglimi. Kodėl mes nesirenkame ekologiško, neteršiančio gamtos, paprasto kūrenti bei sandėliuoti kuro? Taip yra dėl žinių trūkumo apie alternatyvų kurą.   Kuro briketai yra alternatyvaus kuro rūšis.  Kuro briketai yra gaminami iš visiškai išdžiovintų  medienos žaliavų: medžio pjuvenų.  Kūrenimas pjuvenų briketais yra visapusiškai naudingas Jums. Ši kuro rūšis yra efektyvi, nebrangi, patogi sandėliuoti bei ekologiška.Kūrendami pjuvenų briketus teisingai sureguliuotame katile per parą išsiversite su 20-30 kg pjuvenų briketų Palyginti su kitomis kuro rūšimis, briketai išskiria  daugiausiai k/kcal iš 1 kilogramo.

  Ir vis tik kodėl aš turėčiau kūrenti briketais, o ne  malkomis?

  Tai dažnai  pirkėjų užduodamas klausimas. Štai keletas argumentų, alternatyvaus kuro naudai:

  1. Efektyvi kuro rūšis. Beržo pjuvenų briketų specifikacija:

  Mediena – beržas

  Drėgnumas   8,0%
  Peleningumas – 0,5%
  Briketų kaloringumas- 4800kcal/kg
  Briketai dega 4 kartus ilgiau nei malkos, jie neskleidžia specifinio kvapo, nedulka, lengvai ir patogiai transportuojami, lieka itin mažai pelenų, dėl nedidelės drėgmės, neužsikiša kaminai, o nusipirkę didesnį kiekį galėsite naudoti kelerius metus, nes briketų galiojimo laikas neribotas. Briketai gaminami spaudžiant mažas daleles dideliu slėgiu. Tokiu būdu išvengiami oro tarpai ir kuras degdamas išskiria visą energiją.

  2. Nebrangi kuro rūšis:

  Briketų 1 tonos kaina 400 €

  1 tona =  400 €
  Paruošimas 0 €
  Viso = 400 €

   

  Taigi, šildymas beržo pjuvenų briketais akivaizdžiai pigesnis, nei  šildantis malkomis ypač akcijos metu.

  3. Patogus sandėliavimas.

  Kuro briketai pakuojami į polietileninius maišelius po 10 kg. Beržiniai briketai supakuoti po 10 kilogramų maišeliuose, o paletė suformuojama iš 96 briketų maišų.  Vienodos formos bei dydžio briketų maišeliai užima itin mažai vietos jūsų sandėlyje. Viena tona kuro briketų telpa sudėjus juos palei 2,5 metrus sienos, vienoje linijoje ir dedant jas 1 metrą į aukštį. Tai reiškia, jog jums nereikia statyti malkines, kurioje jūs kaupsite malkas žiemai. Taip pat galėsite žiemą pasistatyti automobilį į garažą, kuriame dažniausiai yra sandėliuojamos malkos žiemos metu.

  4. Lieka mažai pelenų.

  Malkos ar anglys palieka daug atliekų ir pelenų – briketai iš vis nepalieka  šiukšlių sandėliavimo vietoje, nes jie yra supakuoti į sandarius maišeliuos.   Ir jums nebereikės kiekvieną kart šluoti grindų po krosnies pakūrimo. Ir tai dar ne viskas. Pelenai yra kuro degimo liekamoji medžiaga, kurią reikia iš krosnies pašalinti. Sudeginus šimtą kilogramų kuro briketų yra liekama vidutiniškai tik  200ml. pelenų.

  5. Neskleidžia suodžių ir dūmų.

  Kūrenat krosnį anglimis  ar dar kita kuro rūšimi išskiria daug suodžių bei dūmų, kurie patenka ant jūsų katilinės sienų bei lubų. Kūrenimas kuro briketais ypač paprastas, jie neskleidžia suodžių ir dūmų.

  6. Tausojamas katilas.

  Katilo  ir kamino užterštumas yra vienas iš pagrindinių katilo blogo veikimo priežasčių. Jį reikia valyti ar naudoti atitinkamas valymo priemones. Krosnis kūrenama pjuvenų briketais neužteršia kamino, nes briketai gerai sudega.

  7. Taupo laiką.
  Ir galiausiai malkų užvežimo į katilinę procesas vargina ir užima laiko. Viską galima išspręsti švariai, tai darant kelis kartus per parą.  Jums nereikės jokių papildomų išlaidų, įrankių, aprangos, tiesiog, užeikite į savo katilinę ir prikraukite briketų į krosnį.

  Koks katilas tinka briketams?

  Mitas, jog briketams reikia specialaus katilo ir lieka mitu. Briketais galima kūrenti visus katilus, kurie yra skirti kūrenti kietuoju kuru. Tik kūrendami briketais savo katilą turėsite sureguliuoti oro padavimo į degimo kamerą ir išmetamųjų dujų kiekį katile. Taip kūrendami briketus išgausite daugiausiai naudos iš jų.  Katilai yra jautrūs iš malkų degimo metu išsiskiriančiom dervom. Šios dervos yra rūgštinės ir ėsdina katilo sienelių metalą. Jei katilo sienelės nuolat aplipę dervomis, katilo tarnavimo laikas gali sutrumpėti kelis kartus, todėl labai svarbu kūrenant laikytis gamintojo nurodytų katilo darbo temperatūrinių režimų, kūrenti tik sausomis malkomis, ypač vengti neišdžiūvusių ąžuolo, beržo ir spygliuočių malkų kūrenimo. Tačiau dervos nesikondensuos net ir beržines bei ąžuolines ar spygliuočių malkas kūrenant, jei jos bus gerai išdžiovintos ir palaikoma aukšta – apie 75-80 laipsnių paties katilo temperatūra. Taigi katilams tinka bet kokios tinkamai paruoštos malkos. Nuo malkų kaitrumo priklausys tik kaip dažnai jas reiks užkrauti, ir kokį jų kiekį sunaudosit.. Todėl patarimas galėtų būti toks: įsigykite kaitresnių malkų – kietųjų lapuočių ar beržo kūrenimui per šalčius ir pigesnių, kai pakanka tik prakurti ir šiek tiek pašildyti.

  Dažniausios problemos, su kuriomis susiduria žmonės kūrendami neaiškios kilmės briketus:

  1. Briketai trupa ir sutrupa į miltus
  Lietuvoje yra žinomas briketų spaudimo būdas – šaltas presavimas. Taip supresuoti briketai netrupa, nes išsiskiria natūrali medžiaga ligninas. Tačiau esant per mažam preso galingumui ši medžiaga neišsiskiria ir tuomet reikia dėti klijų.
  2. Kūrenant užsikemša kaminas ir apsineša pečius
  Mažinant briketų savikainą perkamas pigesnis mažesnio galingumo presas ir į pjuvenas maišoma klijų arba baldinių atliekų. Taip pat tai gali nutikti, jei briketai yra iš spygliuočio.
  3. Greitai sudega ir neišskiria šilumos
  Nėra tinkamai suspausti ir degdami nevirsta į kaitrias anglis.
  4. Nedega
  Žaliavos nėra tinkamai išdžiovintos, todėl esant per dideliam drėgmės kiekiui briketai neįsidega. Tai gali nutikti ir dėl netinkamo sandėliavimo, jei buvo laikomi lauke arba labai drėgnoje patalpoje.
  5. Skleidžia blogą kvapą
  Tokiu atveju gali būti, kad buvo panaudotas labai didelis kiekis  kitų priemaišų.
  Taigi kaip sužinoti kokie briketai, kokių reikalavimų neatitinka. Mes turime baldais vertinimo sistemą ir žinome kokie briketai yra geri, o kokie yra ne. Pasitikėkite mumis arba išmėginkite mūsų parduodamus briketus.

  Briketų kaina nurodyta su PVM. Briketų nepristatome.

  Pastaba: briketai fasuojami ant palečių po 0,96 t

  Užsisakyti briketų galite  telefonu 8-655-47006, 8-656-91599 arba el. paštu: info@baldaijums.lt