cheap https://cheapreplicawatch.net hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off cheapreplicawatcheshere.com. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality fake watches forum guard. all reddit fakekonstantinchaykin.com incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best https://fakerichardmille.com can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark replica rolex. delicate hobby is most likely the essential cost of exact fake rolex. up to 40% off discount are provided here for first class fake rolex. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://fakewatcherolex.net/ is one of them. affronding the diverse wants of comsumers, reddit fakewatches.icu would certainly do their utmost.

Mūsų baldai

Mūsų baldai

 • Image

 • UAB  „Baldai Jums“ KOKYBĖS POLITIKA

  UAB „Baldai jums“, dirbanti baldų gamybos srityje, ir siekianti gaminti kokybišką ir šiuolaikiškus klientų poreikius atitinkančią produkciją, vykdo šią kokybės politiką:

  Vizija

  Tapti ekologiškų, inovatyvių ir ergonomiškų baldų iš medienos masyvo gamybos – platinimo lyderiu Baltijos šalyse. Bendrovės spartų augimą siejame su bendradarbiavimo plėtimu tarp mūsų ir profesionaliai dirbančių, didelę veiklos patirtį turinčių užsienio įmonių, kurių veiklos metodai, bendradarbiaujant  pritaikomi ir mūsų veiklos srityse.

  Misija

  Mūsų misija – padėti mūsų pirkėjams (verslas-verslui) kuo efektyviau valdyti investuotą kapitalą, sumažinti praleistus pardavimus, padidinti atsargų apyvartumą ir pagerinti investuoto kapitalo grąžą.

  Įmonė orientuojasi į ilgalaikių santykių plėtojimą ir , nepriekaištingai vykdydama savo misiją, jau užsitarnavo pirkėjų pasitikėjimą ir sėkmingai dirba su  Jungtinės Karalystės, Danijos, Švedijos mažmeniniais ir didmeniniais tinklais.

  Dėmesys kliento reikalavimams – tai yra pagrindinė sėkmingos ir ilgalaikės įmonės veiklos prielaida. Bendrovė siekia sparčiai reaguoti į kintančius klientų esamus ir numatomus reikalavimus.

  Produkto baldais užtikrinimas ir gerinimas – aukšta ir stabili bei nuolat gerinama įmonės produkcijos baldais esminė efektyvios ir pelningos veiklos sąlyga.

  Nuolatinis gerinimas – didinti kliento pasitenkinimą, gerinti įmonės produkcijos kokybę ir asortimentą, ir kelti įmonės veiklos efektyvumą, siekiant sėkmingai konkuruoti dabartinėje ir ateities rinkose.

  Visų darbuotojų įtraukimas – aktyvus darbuotojų dalyvavimas įmonės veikloje ir veiklos tobulinime padeda efektyviau siekti užsibrėžtų tikslų.

  UAB „Baldai Jums“ visuomet laikosi galiojančių jo veiklą reglamentuojančių teisinių reikalavimų, kiekvienais metais peržiūri kokybės politiką ir nustato tikslus.

  UAB „Baldai Jums“ kokybės politikos ir tikslų vykdymas užtikrina veiklos ir siekių vienybę visoje organizacijoje ir yra privalomi visiems darbuotojams.