2014 m. Investicija – modernus Homag CNC

Modernus Homag CNC – galimybė gaminti įmantraus  dizaino baldus

UAB „Baldai Jums“-  nuolat  ieško išskirtinumo tarp Europos gamintojų  ir pirkėjams siūlo tai, ko negali pagaminti dažnas vakarietis.
Siekiant ne tik  pateisinti prestižinių mažmeninių tinklų lūkesčius, bet ir juos  pradžiuginti naujovėmis, įmonė kasmet   investuoja į naujas technologijas ir tobulina savo gamybos procesus.  Bendrovėje sėkmingai  vykdomas investicinis projektas Nr. S-VP2.2.1-ŪM-06-K-02-009 siekiant naujų technologijų pagalba  atlikti sudėtingas medienos apdirbimo operacijas ir išpildyti šiuolaikinio dizaino sprendimus. Šis projektas  įmonei  atveria kelią į naujas rinkas ir sukuria sąlygas tobulėti.
Šio projekto įgyvendinime žengtas dar vienas žingsnis  ir  pagal  vykdomą investicinį projektą Nr. S-VP2.2.1-ŪM-06-K-02-009 įsigytas  ir sumontuotas naujas programuojamas medienos apdirbimo centras Homag. Šiame įrenginyje sumontuota pati moderniausia medienos baldų pramonės įrengimuose naudojama paskutinės kartos išmanioji valdymo sistema powerTouch.Visa staklių valdymo sistema sukoncentruota dideliame lietimui jautriame ekrane. Visos staklių funkcijos yra valdomos tiesiog aktyvuojant jas piršto lietimu monitoriaus ekrane. Šiame įrenginyje taip pat įdiegtos naujos “pagalbos” ir “padėjėjo” funkcijos. Šios funkcijos palengvina darbą, o  standartizuoti operaciniai  elementai ir programiniai moduliai užtikrina, kad  staklės turėtų  paprastą valdymo koncepciją.  Įdiegta ir naujausia projektavimo ir staklių darbo programavimo programinė įranga WoodWop7. Šios programinės įrangos dėka galime naudotis visiškai naujomis trimačio apdirbimo programavimo galimybėmis. Jei anksčiau kiekviena  įrankio eiga būdavo nubrėžiama atskiru kontūru, tai su nauja programa pasirenkamas visas apdirbimo objektas ir visi įrankio  judesiai yra apskaičiuojami automatiškai.
Įdiegtos naujos technologijos leidžia įmonei tapti konkurencinga dizaino, baldais ir kainų atžvilgiu. Šiuolaikinėje, nuolat kintančioje technologijų aplinkoje,  technologinės plėtros veikla yra labai svarbi. Šio projekto dėka įmonė (įsigijusi  keturis įrengimus)  pradėjo gaminti sudėtingus  didesnės pridėtinės vertės gaminius ir juos eksportuoti į Angliją. Įmonė uždirbdama pelną ir sukurdama naujas darbo vietas prisidės prie bedarbystės mažininio Jonavos rajono  savivaldybėje.
UAB „ Baldai Jums „ finansų direktorė , projekto vadovė  Nijolė Meškauskienė