cheap https://cheapreplicawatch.net hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off cheapreplicawatcheshere.com. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality fake watches forum guard. all reddit fakekonstantinchaykin.com incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best https://fakerichardmille.com can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark replica rolex. delicate hobby is most likely the essential cost of exact fake rolex. up to 40% off discount are provided here for first class fake rolex. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://fakewatcherolex.net/ is one of them. affronding the diverse wants of comsumers, reddit fakewatches.icu would certainly do their utmost.

2014 m. UAB ,,Baldai Jums“ investicijos į aplinkosaugą

2014 m. UAB ,,Baldai Jums“ investicijos į aplinkosaugą

UAB ,,Baldai Jums“ investicijos į  aplinkosaugą

Dar viename baldų gamybos ceche  įrengtas naujas  necirkuliacinis  filtras. Įrengimas  sukonstruotas taip, kad grąžintų iki 95 proc. ištraukto ir išvalyto oro atgal į patalpas. Įdiegus šią sistemą  taip pat sumažėjo CO (anglies monoksido) ir NOx ( azoto oksidų)  išmetimas į aplinką. Šie junginiai susidaro deginant medieną , kurioje yra apie 30% anglies.  Patalpų šildymui  sudeginus gerokai mažiau medienos, sumažėjo ir šie išmetimai.
Pagal atliktus skaičiavimus, esamą cecho vėdinimo sistemą pakeitus šiuolaikiška rekuperacine sistema su daliniu oro grąžinimu,  sumažėja bendras netiesioginis teršalų išmetimas į aplinkos orą.
Šis projektas įtakos ne tik aplinkos orą už pastato ribų, bet ir  sumažins pavojingų žmogaus sveikatai KD (kietųjų dalelių) išmetimų į  cecho patalpas,  todėl pagerės  oro baldai pačiame  ceche , sumažės energijos sąnaudos.
Prieš penkis metus panaši    medienos atliekų nutraukimo – filtravimo sistema  buvo įdiegta medienos paruošime ceche  ir  po projekto įgyvendinimo, dulkėtumas darbo aplinkoje sumažėjo apie 30%.  Panašaus rodiklio laukiame  ir šiame baldų gamybos ceche.
Šio projekto metu yra pasiekti ir kiti teigiami rezultatai:
1. Sumažintos energijos sąnaudos oro cirkuliacinei sistemai palaikyti.
2. Įvertinus visus taršos šaltinius, kurie yra panaikinti šio projekto metu, KD (kietųjų dalelių) išmetimai į aplinkos orą mažėja  apie 2,8 t/metus.
3. Be to nauja drožlių nutraukimo įranga nereikalauja pastovaus žmonių dėmesio, sistema yra pilnai automatizuota, todėl tikėtinas mažesnis nukrypimas nuo nustatytų parametrų išlaikymo ceche ir aplinkos ore.
„Aplinkai palankių technologijų, mažinančių į atmosferą išmetamų teršalų kiekį projektas“ UAB ,,Baldai Jums“ baldų gamybos ceche Nr.1“  finansuojamas įmonės ir Lietuvos aplinkos  apsaugos investicinio fondo (LAAIF) lėšomis. Tai jau antras projektas, kuris yra finansuojamas šio fondo ir  šiais metais įgyvendintas įmonėje. Bendra šio projekto vertė     828 tūkst. Lt.  Šio projekto įgyvendinimui  fondas skyrė apie 645.0 tūkst. Lt.  , tačiau pinigus  atgausime ne iš karto, o tik per du metus. Šio projekto finansavimui, įmonė palankiomis sąlygomis gavo kreditą  iš AB DNB banko Jonavos sk.  Projektą sėkmingai įgyvendino Estijos  kompanija ,,Hekotek“.
Finansų direktorė    Nijolė Meškauskienė