Lietuvos eksporto prizas

„Lietuvos eksporto prizą“ premjeras  A. Kubilius įteikė UAB „Baldai Jums“

Kovo 9 d. Lietuvos Vyriausybės rūmuose buvo apdovanota UAB „Baldai jums“  už itin sėkmingą eksporto plėtrą. Per 2011m bendrovės eksportas išaugo beveik 67 proc. Pagrindinė bendrovės veikla baldų iš medienos masyvo gamyba ir eksportas.

Pasak bendrovės generalinio direktoriaus Alfonso Meškausko, Jonava turi senas baldų gaminimo tradicija, kurias tęsia iki dabar.  Bendrovėje dirba beveik 400 darbuotojų. Per pastaruosius mėnesius įkurtos 46 naujos darbo vietos. Atsižvelgiant į tai, kad bendrovė veikia probleminiame Jonavos rajone, tai žymus indėlis mažinant nedarbą rajone.

Išskirtinis bendrovės bruožas, tai  draugiškų aplinkai, ekologiškų baldų gamyba, kadangi šiomis dienomis labai aktualu gyventi švarioje, ne alergiškoje aplinkoje, apsuptiems gražių,  ilgaamžių baldų. Ne veltui bendrovės šūkis“ Gamtos dalele Jūsų namuose“.

Tačiau tai pačiai kategorijai galėtume priskirti ir gamybos procesą, kadangi įmonė turi labai efektyvų žaliavų, o ypač medienos panaudojimą: pati geriausia mediena atrenkama brangiausiems baldams, likučiai sudurstomi ir gaminami ekologiški baldai, o iš pjuvenų – briketai.  Būtent šis kriterijus išskiria UAB „Baldai Jums“ iš kitų gamintojų, kadangi kuriamas ne tik saugus produktas, bet ir taupiai bei saikingai naudojami gamtos resursai.

Šiuo metu bendrove eksportuoja savo produkcija į Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Švediją ir Olandiją ir gamina svetainės , miegamojo ir vaikų kambario baldus. Neužmirštami ir Lietuvos pirkėjai, kurie gali įsigyti baldų  įmonės firminėje parduotuvėje Jonavoje, Fabriko g. 3.