Metų inovacijos šauklys UAB „Baldai Jums“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Jonavos filialas į tradicinį iškilmingą vakarą pakvietė Jonavos verslininkus.

Šventės metu apdovanotos penkios Jonavos įmonės.

Nominacija „Už svarų indėlį bendruomenei“ atiteko E.Mickevičiaus IĮ „Technoera“, aktyviausias KPPAR narys – bendrovė „Valditas“, „Metų mecenatas“ – AB „Achema“, „Metų inovacijų  šauklys“ – UAB „Baldai jums“, „Metų bitė“ – UAB „Lonas“.

Apdovanojimas bendrovei „Valditas“ atiteko už aktyvumą verslo interesus atstovaujančioje veikloje, dalyvavimą rūmų organizuojamuose projektuose, partnerystės veiklą, dalyvavimą seminaruose. Įmonės veikla – trinkelių klojimas bei aplinkotvarkos darbai.

Įsimintini 2016 metai buvo įmonei „Technorera“, ne tik pristačiusiai inovatyvias idėjas ir kūrusiai naujus projektus. Įmonė aktyviai dalyvavo ir bendruomenės gyvenime – rėmė įvairias iniciatyvas, labdaros projektus, taip pat kūrė naujas darbo vietas.

Metų mecenatas – bendrovė „Achema“ – per 10 šių metų mėnesių skyrė 860 tūkst. eurų paramos. Bendrovė yra nuolatinė ir dosniausia įvairių socialinių iniciatyvų rėmėja. Paramos lėšos pirmiausiai nukreipiamos Jonavos regiono, kuriame veikia bendrovė, kultūros, infrastruktūros, sveikatos bei socialinės apsaugos projektams remti.

Įdomūs bei darbingi metai – ir Jonavos įmonei „Baldai Jums“. Jonavos baldininkai pradėjo gaminti visiškai naujas kolekcijas Anglijos rinkai, o gaminamas produkcijos asortimentas šių ir kitų mažesnių kolekcijų dėka atnaujintas iki 30 proc. Įmonėje montuojami nauji įrengimai, o „Verslo žinių“ drauge su „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose „Baldai Jums“ pelnė žaliausios įmonės titulą.

„Metų bitė“ – UAB „Lonas“ –  remia ir pati dalyvauja socialinėse iniciatyvose:  „Bėgimas per Lietuvos mokyklas. Už laimingesnius vaikus“  „Laisvės TV“. Rinkoje „Lonas“ užima ne tik čiužinių gamintojo, bet ir lovų gamintojo poziciją. „Lonas“ už „bitišką“ darbštumą įvertintas ir dėl dar vienos priežasties – įmonėje dirba visa šeima.

Nugalėtojus sveikino KPPAR  prezidentas Benjaminas Žemaitis, generalinis direktorius Vytautas Šileikis, Jonavos filialo prezidentas Alfonsas Meškauskas, rajono savivaldybės atstovai.