Naujos automatinės plokščių supjovimo staklės HOLZMA HPL 300 jau dirba

UAB „Baldai Jums“ nauji įrengimai

UAB „Baldai Jums“ didžiąją dalį gaminamos produkcijos sudaro korpusiniai  baldai  iš  beržo ir ąžuolo masyvo. Gaminame  miegamojo, svetainės bei vaiko kambario baldus. Siekiant patenkinti visų socialinių sluoksnių gyventojų poreikį, gaminame ir pigesnius  baldus iš žemesnės baldais medienos, bei kombinuotus baldus su MDF. Tai leidžia pirkėjams pasiūlyti platesnį asortimentą ir žemesnę kainą.

Mes ir toliau ieškome naujų galimybių, kaip atpiginti gaminamą produkciją, parenkant kitokias medžiagas  ar pasinaudojant  valstybės siūloma pagalba įmonės konkurencingumui didinti.

Įmonė paruošė ir pateikė LVPA  verslo planą ir paraišką  skirtą finansavimui gauti pagal Lietuvos 2007-2013 m. Ekonomikos  augimo  veiksmų programos ir sanglaudos skatinimo veiksmų programos Lietuvos  Respublikos Ūkio Ministerijos administruojamas priemones.  Mūsų įmonės  verslo planui buvo pritartą, gautas finansavimas  ir sėkmingai įvykdyti visi viešieji pirkimai.

Pasinaudojus ES struktūrinių fondų pagalba,  investavome į naują  technologinę  liniją,  kas  leis įmonei taupyti žaliavas ,  tobulinti  gaminius ir  sutrumpinti jų gamybos laiką.  Be to,  atsiras realios techninės galimybės gaminti sudėtingesnius didesnės pridėtinės vertės gaminius.

Pirmasis įrenginys, kurs lapkričio mėnesį jau pasiekė įmonę ir sėkmingai sumontuotas  yra automatinės plokščių supjovimo staklės.

Šios staklės  skirtos švariam ir tiksliam detalių išpjovimui pagal užduotus  norimus išpjauti matmenis. Staklės   valdomos programiniu – automatiniu valdymu. Šių staklių pagalba sutrumpėja  ruošinio išpjovimo laikas, nes iškart pjaunami keli ruošiniai . Pjūklo pjūvio paviršius švarus, ant  ruošinio krašto nelieka jokių atplaišų ir pažeidimų, nepriekaištingas ruošinių prispaudimas sąlygoja puikų bazavimą ,  tai palengvina ir pagreitina tolimesnį detalių  apdirbimą , o tuo pačiu ir paties gaminio pagaminimą.

Tai tik pirmas verslo plano etapas .  Sėkmingai  įvykdyti  dar keturi  viešieji pirkimai . Įmonę jau pasiekė ir antras labai  svarbus įrenginys , kurio vertė 1,5 mln. Lt . tai ,,Rąstų supjovimo linija su pjūklų galandimo įranga“ , kurią planuojama sumontuoti iki gruodžio 15 d.

 

Projekto vadovė , finansų direktorė  Nijolė Meškauskienė