Švedijos verslo apdovanojimai 2012 m.

Rugsėjo 20 d. Vilniuje paskelbti Švedijos verslo apdovanojimų 2012 laimėtojai.

Iškilmingoje ceremonijoje pagerbta darniai besivystanti įmonė, metų socialinės atsakomybės iniciatyva, jaunieji metų verslininkai ir bendrovė, savo gaminiais garsinanti Lietuvą pasaulyje.

Nominacijos „Už tvarią plėtrą“ laureate tapo bendrovė „Baldai Jums“. Įmonė apdovanota už ilgametę veiklą, nuoseklų augimą, aplinkai draugiškų technologijų diegimą ir įvairiapusius socialinius projektus.

„Švedijos verslo apdovanojimai – tai ne tik socialinę atsakomybę ir inovacijų kultūrą mūsų valstybėje skatinantis renginys, bet ir puikus dviejų šalių bičiulystės įrodymas. Energetinio saugumo sektorius geriausiai iliustruoja, kad Baltijos ir Šiaurės šalių bendradarbiavimas yra grįstas ne žodžiais, o darbais. Mes jungiamės prie Skandinavijos elektros tinklų ir dar labiau stipriname abipusę partnerystę“, – kalbėdama apdovanojimuose susirinkusiai publikai sakė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Į apdovanojimus šiemet pretendavo 52 įmonės ir asmenys.

„Verslo nobeliais“ vadinamame renginyje geriausius Lietuvoje dirbančius verslininkus apdovanoja Švedijos ambasada ir Švedijos prekybos taryba.