UAB „Baldai Jums“ – 100 metų!

 

Rugsėjį atšventėme 100 metų įkūrimo jubiliejų. Įmonei – tai gan didelis laiko tarpas, kurio prizmėje galima įvertinti nuveiktus darbus, apžvelgti, kas buvo padaryta ne taip, ir atvirkščiai – pasidžiaugti pasiekimais ir numatyti alternatyvą.

 

 

 

Trumpai apžvelgiant istoriją, galima paminėti, jog pirmosios gamybinės patalpos įmonės teritorijoje buvo įkurtos dar 1911 metais. Bėgant metams keitėsi gaminių asortimentas bei įmonių pavadinimai.  1946 m. buvo įkurtas baldų fabrikas „Beržas“. Nuo 1947 m. „Beržas“ pavadintas Jonavos baldų fabriku, kuris 1994 metais  peraugo į UAB „Baldai Jums“.

Pagrindinė įmonės veikla – baldų gamyba ir eksportas. Net 97% įmonėje pagaminamos produkcijos yra eksportuojama į prestižinius pardavimo tinklus Vokietijoje, Jungtinėje karalystėje, Austrijoje, Skandinavijoje. Ilgalaikės patirties, aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kokybiškų žaliavų ir modernios įrangos dėka esame konkurencingas ir patikimas gamintojas.

„Baldai Jums“ yra įdiegusi pilną gamybinį ciklą, kuris prasideda rąstu pirkimu, o baigiasi supakuotais baldais. Bendrovė turi moderniausią medienos džiovinimo ūkį Lietuvoje, CNC apdirbimo centrus ir kitus modernius apdirbimo įrengimus, o taip pat kasmet investuoja į naujas technologijas ir įrangą.

Mes specializuojamės miegamojo bei svetainės baldų gamyboje. Mūsų asortimente galite rasti: miegamojo baldų – lovų, staliukų prie lovos, komodų, spintelių; svetainės baldų – indaujų, bufetų, pietų stalų, staliukų. Produkcija gaminama tiek iš natūralios medienos, tiek iš faneruotų detalių arba MDF.

Įmonė didžiuojasi, galėdama pratęsti ilgametes baldų gamybos tradicijas Jonavoje. Šia proga norime pasiūlyti Jums apsilankyti mūsų parduotuvėse Vilniuje, „Akropolio“ baldų centre, mūsų įmonėje Jonavoje veikiančioje parduotuvėje – ekspozicijoje, kurioje galite rasti pilną gaminių asortimentą, o taip pat elektroninėje parduotuvėje, adresu http://parduotuve.baldaijums.lt/.

Laukiame Jūsų!