Privatumo politika

Šiame puslapyje pateikiama informacija apie tai, kaipbaldaijums.lt renka ir tvarko jūsų asmeninę informaciją. Jei turite papildomų klausimų arba pageidaujate gauti daugiau informacijos, kreipkitės į mus naudodami mūsų svetainėje pateiktą informaciją.

Asmeninė informacija

Mes galime rinkti tam tikrą asmeninę informaciją, kurią jūs savanoriškai teikiate mums per mūsų svetainę, tokią kaip jūsų vardas, el. pašto adresas ir kt. Mes naudojame šią informaciją tam, kad galėtume su jumis susisiekti, atsakyti į jūsų užklausas arba suteikti jums informaciją apie mūsų paslaugas. Mes taip pat galime rinkti informaciją apie jūsų svetainės naudojimą, tokią kaip jūsų IP adresas, naršyklės tipas ir kt.

Slapukai ir kitos technologijos

Mes galime naudoti slapukus ir kitas technologijas, kad galėtume rinkti informaciją apie jūsų svetainės naudojimą ir tobulinti savo paslaugas. Slapukai yra mažos tekstinės bylos, kurios yra saugomos jūsų kompiuteryje ir leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę. Mes taip pat galime naudoti kitas technologijas, tokias kaip pikseliai, kad galėtume rinkti informaciją apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine.

Kaip mes naudojame jūsų asmeninę informaciją

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją tam, kad galėtume susisiekti su jumis, atsakyti į jūsų užklausas arba suteikti jums informaciją apie mūsų paslaugas. Mes taip pat naudojame jūsų informaciją statistikos ir analizės tikslais, kad galėtume tobulinti savo paslaugas ir geriau suprasti, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine.

Kaip mes dalinamės jūsų asmenine informacija

Mes negalime dalintis jūsų asmenine informacija su tretosiomis šalimis, nebent tam turime jūsų sutikimą arba esame priversti tai padaryti pagal teisės aktus ar teismo sprendimus. Mes taip pat galime dalintis informacija su mūsų paslaugų teikėjais, kurie padeda mums teikti savo paslaugas, tačiau šie paslaugų teikėjai turi laikytis mūsų privatumo politikos reikalavimų ir negali naudoti informacijos kitais tikslais.

Jūsų teisės

Jums priklauso tam tikros teisės, susijusios su jūsų asmenine informacija. Jūs turite teisę žinoti, kokią informaciją mes turime apie jus, reikalauti, kad mes pataisytume arba ištrintume jūsų informaciją,
reikalauti riboti informacijos tvarkymą arba atšaukti savo sutikimą informacijos tvarkymui. Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą dėl savo asmeninės informacijos tvarkymo priežiūros institucijai.

Kaip mus pasiekti

Jei turite papildomų klausimų arba pageidaujate pateikti prašymą dėl savo asmeninės informacijos tvarkymo, galite susisiekti su mumis naudodamiesi mūsų svetainėje pateiktais kontaktais.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-19

Mes griežtai laikomės privatumo politikos ir visus mūsų svetainės lankytojus raginame atidžiai perskaityti šią informaciją.